בן גביר תחת אש: ש"ס זועמת – 'הגיע הזמן שיתפטר'

בן גביר

ביקורת חריפה במפלגת ש"ס על בן גביר: "מתנהל כמו שחקן יחיד", "לא ראוי לתפקידו"

לאחר שחוק הרבנים הוסר מסדר היום של הכנסת בעקבות האולטימטום והאיומים של השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר, חברי כנסת מש"ס מביעים את מורת רוחם. "איתמר בן גביר התנהג אתמול שוב בחוסר אחריות. כנראה ראש הממשלה יודע למה הוא לא משתף אותו לדיונים המצומצמים," אמר שר הרווחה יעקב מרגי בריאיון לאריה גולן בכאן רשת ב'.

מרגי ציין כי במהלך ישיבות הממשלה הייתה תחושה שיש מי שמיד יוצא ומספר לאחרים על מה שנאמר, והם ידעו שזה בן גביר. "הוא מתנהל לאורך כל הקדנציה כאילו הוא שחקן יחיד ומה שהוא רוצה זה מה שיהיה ואין בלתו," הוסיף מרגי. "הוא מתנהל בצורה אגרסיבית, בריונית ולעיתים גם סחטנית כלפי ראש הממשלה ושר האוצר והפעם זה כלפינו."

גם ח"כ יוסי טייב מש"ס התייחס לבן גביר בריאיון לגלי צה"ל עם ספי עובדיה ויניר קוזין. "בן גביר לא ראוי לא רק לקבינט המלחמה, אלא לא ראוי גם לתפקיד שכבר יש לו. הוא לא ראוי להיות האחראי על בטחון הפנים, הגיע הזמן שהוא יתפטר," אמר טייב.

דובר ש"ס, אשר מדינה, הביע את דעתו בנוגע לבן גביר באופן ברור כשפרסם תמונה לסטטוס שלו בווטסאפ, בה נכתב: "מי צריך את אחים לנשק כשיש את בן גביר?" הביקורת החריפה הזו מגיעה בעקבות התנהלותו של בן גביר והדרישות שהציב, שנראות כמעוררות זעם ואי שביעות רצון בקרב חברי הכנסת של ש"ס.

בתוך כך, בעוצמה יהודית אמרו כי ראש הממשלה בנימין נתניהו יצרף את בן גביר לפורום הביטחוני המצומצם, מה שמוסיף למתיחות הפוליטית ולתגובות החריפות מצד ש"ס.

בן גביר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבתם את הכתבה? שתפו...

מה חדש?